Bodrum Sınır Tanımayan Modeller Sizlerle

Bodrum Sınır Tanımayan Modeller Sizlerle - Image 1

Ad Details

 • Listed: 17 Ocak 2018 15:28

Description

İlgi çeken, ilgi veren, olmazsa olmazları kesin olarak yapan bir kadınımdır. Sizin en önemli isteklerinizin ne olduğunu kafam da sıralamak istiyorum. 1. Anal seksi mi daha fazla yapmak istiyorsunuz? 2.

Oral seks yaparken zirveler de bir şey mi bırakmamı istiyorsunuz? 3. Yapacaklarımı tahmin etmeden mi yatağın için de olabilmek istiyorsunuz? 4. Oldubittileri geri plana mı atabilmek istiyorsunuz? 5. Asla hayır dememek mi istiyorsunuz? 6. Rüyalarınızdaki kadınla canavar gibi hardcore mi yapmak istiyorsunuz?

Hadi, benim telefon numaramı arayarak randevu alınız ve de en çok sevdiğiniz gün de benimle olabilme şansını bir ara da yakalayınız. Her türlü pozisyon fark etmez sadece misyonere karşı olmam da sizin bu konu da içtenliğini göstermektedir.

Şuna da emin olmanızı istiyorum ki oldubitti gibi şeyler ile karşılaşmayacaksınız ve bana güvenmeniz yeterlidir. Samimiyim ve her şeyi anlık yaşamam. Tam tersine en çok ne konu da isteklere varıyorsak onları da bir ara da görebilirsiniz. Ben bitirici kullanıyorum

bodrum escort
Listing ID: 1345a5f3cbc54ad8

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

2 Responses to “Bodrum Sınır Tanımayan Modeller Sizlerle”

 1. Mehmet 18 Ocak 201813:10

  Ara görüşelim canım

  Reply
  • Mehmet 19 Ocak 201809:12

   msj at hemen geri donerim canım

   Reply

Leave a Reply